درباره زفایر ایرانی

تحولی بزرگ در توسعه کسب و کار جهانی از طریق وب …

تیم زفایر ایرانی پیش تر و از سال 91 تجربه حضور در اینترنت و زمینه وبسایت را داشته است. ما با تحصیلات مرتبط و آموزش هایی که در طی سالها جهت کسب دانش بیشتر در زمینه وب داشته ایم، می توانیم امروز وب سایتی را ارائه دهیم که نیاز شما را جهت شروع کسب و کار اینترنتی مرتفع کند.

زفایر ایرانی مرجعی ست که قالب های اختصاصی جذاب را در زمینه های مختلف شغلی همانند : سایت وکالت ، سایت شرکتی ، سایت پزشکی و … در اختیارتان قرار می دهد و با پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما عزیزان همراهتان خواهد بود تا گام اول را برای شروع کار با اطمینان بردارید.

همچنین آموزش حرفه ای و جامع کار با صفحه ساز ویژوال کامپوزر، و افزونه های مهم مورد استفاده در سایتها را در اختیارتان قرار می دهیم تا شما را در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت حرفه ای کنیم.

بهترین سطح خدمت رسانی در وب
null

۱۰ سال سابقه حضور در وب

null

۶ سال کار تخصصی وردپرس

null

طراحی ده ها سایت وردپرسی پیشرفته

null

زفایر ایرانی یک تیم خانوادگی

درباره زفایر ایرانی

آینده به کسانی تعلق دارند که در مسیر درست حرکت کنند

سال های زیادیست که در زمینه وب درحال فعالیت هستیم، اما هیچگاه موفقیتی نصیبمان نشده. تصمیم گرفتیم در همین مسیر بمانیم اما اهدافمان را تغییر دهیم. ما جای خالی بزرگی برای طراحان سایت و شرکت ها و سازمانها دیدیم و تصمیم برآن شد که این نیاز را برطرف کنیم.

جهت برطرف کردن این نیازها بی شک دلگرمی و وجود شما نازنینان به ما کمک بسیاری خواهد کرد. تیم زفایر ایرانی نیز به شما قول می دهد  هرروز جهت رشد و ازمیان برداشتن این موانع  تلاش کند.

هر روز در تلاش هستیم تا بخشی از کسب و کارهای آنلاین را پوشش دهیم و راهی ساده برای شروع کار تکنولوژی محور برای افراد مختلف فراهم کنیم.

فهرست