بازار کار وردپرس

امروزه کسب و کارهای تکنولوژی محور در حال پیشرفت و بالا رفتن جایگاهشان میان مردم و کسب و کارها شده است. اعتماد به سایت های اینترنتی در کشور ایران به گونه ایست که هر روز وضعیت بهتری پیدا می کند و برخی کسب و کارها کم کم جای خود را از کسب و کار سنتی به کسب و کارهای اینترنتی داده اند , بازار کار وردپرس را تحت تاثیر مثبت قرار داده است.
در این میان، داشتن یک سایتی که به راحتی و با هزینه کم راه اندازی شود، بسیار ارزشمند است. وب سایت های وردپرسی از جمله این بسترها هستند. بازار کار وردپرس در ایران هر روز بهتر و قابل اعتمادتر می شود و این می تواند خبر خوشحال کننده ای برای افراد علاقمند به این حوزه باشد.

بازار کار وردپرس در ایران

همانطور که گفته شد، بازار کار وردپرس در ایران هر روز درحال بهبودی است و افراد زیادی هستند که خواهان داشتن وبسایتی وردپرسی هستند. با بالارفتن تقاضا از سوی افراد، عرضه نیز باید بیشتر شود تا دسترسی به افراد متخصص این حوزه سریعتر و راحتتر صورت گیرد. وردپرس با داشتن امکانات و ویژگی های مناسب، هر روز برای ما ایرانیان درخواست بیشتری دارد. بنابراین ورود به بازار کار وردپرس در ایران می تواند یک فرصت طلایی باشد که البته افزایش افرادی که حرفه ای پا به دنیای این عرصه می گذارند، رقابت در میان متخصصان نیز هر روز بیشتر می شود.

بازار کار طراحی قالب وردپرسدرآمد و بازارکار وبمستر

در ابتدا باید تعریفی از وبمستر داشته باشیم و به این سوالات پاسخ دهیم: وبمستر کیست و وبمستری چه شغلی است؟ برای وبمستر شدن باید چه چیزهایی بلد باشیم؟ اصطلاح وبمستر webmaster که در ترجمه انگلیسی به معنای “مدیر وب سایت” گفته می شود، فردی ست که اطلاعات و تخصص کافی در زمینه مدیریت کامل یک وب سایت از جمله مدیریت تنظیمات و همه بخش های یک سایت را داراست. این فرد می تواند به تنهایی آپدیت های مربوط به سایت را انجام دهد، بهینه سازی های موردنیاز یک سایت، آپدیت محتوا ، دسته بندی مناسب و ساختار اصلی یک سایت را مشخص کند و به طور مداوم به بررسی سایت از نظر گوگل بپردازد. همچنین کاربران ورودی سایت را بررسی و علل بالا و پایین رفتن بازدیدها را مشخص کند.

درآمد وبمستر که چنین اطلاعات کاملی دارد، برای پذیرفتن یک وبسایت معمولی با درخواست های عادی، حداقل ماهانه به میزان حقوق اداره کار دستمزد دریافت می کند. برخی از وبمسترها یکسری از وظایف را بصورت جداگانه محاسبه می کنند. به عنوان مثال نوشتن محتوای جدید برای یک سایت از وظایف اولیه وبمستر نیست. بلکه اینکار برعهده نویسنده سایت است.

یک وبمستر می تواند با برعهده گرفتن نویسندگی، هزینه آنرا جداگانه از کارفرما دریافت کند. البته ممکن است شما این درآمد را برای فردی با چنین توانایی ناچیز بدانید، اما این نکته را درنظر داشته باشید، یک وبمستر با وظایف مشخص وعادی می تواند همزمان وبمستر چند سایت باشد و بدون کار حضوری ، و به صورت فریلنسری و کاملا آزاد، در منزل خود یا در سفر، به انجام کارهایش به نحو احسن بپردازد.

بازار کار طراحی قالب وردپرس

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در حوزه بازار کار وردپرس ، بازار کار طراحی قالب وردپرس است. قالب وردپرس یا پوسته یا تم ، ظاهری است از پیش آماده شده که توسط فرد یا افرادی به زبان PHP و در هسته وردپرس آماده سازی و کدنویسی شده است. فردی که به زبان برنامه نویسی وردپرس یعنی PHP  و به کدهای CSS و HTML آشنایی کافی داشته باشد، می تواند یک قالب وردپرس را بصورت اختصاصی بنویسد. اما چگونه از طراحی قالب وردپرس پول در بیاریم؟

بسیار ساده است. شما با طراحی یک قالب منحصر به فرد، زیبا ، کاربردی و با سرعت و امنیت بالا، می توانید در سایت هایی که فروش قالب وردپرس انجام می دهند ثبت نام کنید و با هربار فروش قالب، درصد بالایی از فروش را به خود اختصاص دهید. در نظر داشته باشید شما با یکبار نوشتن یک قالب، بی نهایت می توانید آنرا بفروشید و کسب درآمد بالایی داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله در سایت زفایر ایرانی به بررسی بازار کار وردپرس پرداخته ایم. چه مشاغلی در حوزه وردپرس وجود دارند که به کسب درآمد خوب می رسند. به زودی به تکمیل و آپدیت این محتوا می پردازیم و از شما کاربران عزیز میخواهم شغل وردپرسی خود را بیان کنند تا در این باره به گفتگوی بیشتری بپردازیم.

https://urlis.net/qygho https://tinyurl.com/3zm7me6h  

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • حمیدرضا کیانی فر
    1401-07-27 14:42

    هر روز داره سایتای وردپرسی و تقاضاشون بیشتر میشه. من تازه اول راهم اما میدونم بازار کارم رو درست انتخاب کردم چون هم بهش علاقه دارم و هم خیلی رو بورسه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست